Jesteśmy biurem rachunkowym świadczącym kompleksowe usługi z zakresu pełnej księgowości, podatków oraz kadr i płac.

Zajmujemy się prowadzeniem rachunkowości wszelkich możliwych form prowadzenia działalności gospodarczej w naszym kraju, zaczynając od osoby fizycznej na karcie podatkowej poprzez spółki komandytowe, jawne, cywilne a kończąc na spółkach akcyjnych czy spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością.

POSTAW NA DOŚWIADCZENIE!
LS Biuro Rachunkowe
jest firmą działającą od wielu lat na rynku usług finansowo-księgowych.

Pragnę zainteresować Państwa ofertą współpracy z naszym Biurem Rachunkowym. Zapewniamy kompleksową i rzetelną obsługę finansowo-księgową podmiotów bez dodatkowych kosztów i po bardzo atrakcyjnych cenach.

Wsparcie

Nasza firma wspiera swoich Klientów od momentu poznania, poprzez wszystkie etapy współpracy, do którego podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Ubezpieczenie

Posiadamy aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, gwarantując swoim klientom pełną ochronę odszkodowawczą.


Doświadczenie

Długoletnie doświadczenie jakim dysponujemy, wiele obsługiwanych firm oraz rozległa wiedza świadczą o tym, iż nie ma dla nas spraw niemożliwych.

Wiedza

Nasza wiedza praktyczna i teoretyczna poparta jest wieloma certyfikatami księgowymi a dewizą której trzymamy się na co dzień to rzetelność, kompetencja, terminowość oraz profesjonalizm.


Poufność

Biuro zapewnia dostosowanie usługi do indywidualnych potrzeb klienta oraz całkowitą poufność posiadanych informacji.
Rozwój

Wciąż dokonujemy wszelkich starań by oferta naszych usług była coraz bardziej korzystna i interesująca, stale podnosząc kwalifikacje i umiejętności naszej kadry, zachowując przy tym bardzo atrakcyjną ofertę cenową.

Pracujemy dla każdego!

Zajmujemy się prowadzeniem rachunkowości wszelkich możliwych form prowadzenia działalności gospodarczej w naszym kraju, począwszy od obsługi osób fizycznych prowadzących działalność gospordarczą (księga przychodów i rozchodów, ryczałt, karta podatkowa) na obsłudze spółek prawa handlowego kończąc (spółki osobowe i kapitałowe).

Pomagamy w zakładaniu firm oraz służymy doradztwem w zakresie prawa gospodarczego i finansowego.

Firmy - mała księgowość
Firmy - pełna księgowość
Firmy - kadry i płace
Osoby prywatne

Reklama

Serwis INFOEXPRESS poleca tanie strony intrenetowe. Domena w I roku gratis! Crescit - biuro prawne - obsługa podmiotów gospodarczy oraz osób fizycznych, restrukturyzacja zobowiązań finansowych. MS SIGNUM - kompleksowa obsługa Inwestorów krajowych jak i zagranicznych. Skup katalizatorów ceramicznych i metalowych, filtrów FAP i DPF - szybka wycena - najlepsze ceny! Sale weselne Bielsko - Kameliowy zakątek. Kompleksowa organizacja wesel oraz innych imprez okolicznościowych jak: studniówki, chrzciny, komunie, spotkania rodzinne, bale i biesiady. Sieci i przyłącza gazowe, wodne i kanalizacyjne. Wiertnica, minikoparka Bielsko-Biała